امکانات

آنچه شما از ما خواسته اید

امکانات

مهد کودک 2 تا 7سال

چراغ خانه کودک رویای مهربان با برق شادی چشمان کودکان روشن شده است.

ادامه

پکیج تابستانی 7 تا 12 سال

خانه کودک و فرهنگ رویای مهربان با برنامه های متنوعی از جمله فن بیان، ریتم و حرکت ،شطرنج، مهارتهای زندگی،شاهنامه، هنر،صنایع دستی و . . .تابستانی پویا و شادمانی رابرای کودکان 7تا11 سال رقم می زند.

ادامه

کارگاه مادر و کودک

هنوز دنیای دیگری جز تو نمیشناسم و پشت دامانت پنهان می شوم. دستم را می گیری و با دست دیگر کودکان دیگری را نشانم می دهی که می توانند هم بازی من باشند. من اما دستت را محکم تر می گیرم. با من بیا تا بدانم دوستی با دیگران به معنی جدایی از مادر نیست.

ادامه

سالن برگزاری جشن تولد

امروز اولین روز از از بقیه زندگی من است.می خواهم سالروز تولدم را در کنار شما جشن بگیرم تا امروز را با شادترین ترانه ها و بازی ها در کنار عزیزانم بسازم تا بر صفحه خاطراتمان زیباترین لحظات ثبت شود.باشد که شادی هایمان بسیار بسیار تکرار گردد.

ادامه

سالن بازی

شیرین ترین لحظه های زندگی برایمان خاله بازی و پختن غذاهای خیالی و شنیدن به به چه خوشمزه مهمان است.پریدن بی نگرانی در استخر توپ مهندسی کردن و بازی با اسباب بازی های مختلفی که وجود کودکان دیگر که اینجا با هم آشنا می شویم و گاهی کشمکش و در آخر دوستی ای که نمیخواهیم با رفتن پایان بگیرد. پس تا قراری دوباره میان اسباب بازی ها.

ادامه

آتلیه عکس رویای مهربان

با رنگ و نوری دل انگیز این لحظه از زندگیم را ثبت میکنم تا به یادگار برای فردای با هم بودنمان به دیوار زندگی بیاویزم. آتلیه رویای مهربان مجهز به بروزترین دوربین ها و نور پردازی حرفه ای زیبا ترین حس چهره شما را ثبت می کند.

ادامه

اتاق هیجان انگیز

اتاق هیجان انگیز اینجا هیچکس نمیگوید نکن،نریز،نمی شود.اینجا می توانم با دستهایم رنگها را به دیوار بمابم و به رد پای رنگ هایم نگاه کنم و لذت ببرم.اینحا می توانم آرد را به هوا پرت کنم و با دست ماست بخورم و به همه جا بمالم.اینجا یه دنیا هیجان را تجربه می کنم و دلم آرام میگیرد

ادامه

کافی شاپ رویای مهربان

لحظاتی برای آرام گرفتن و کمی اندیشه و موسیقی و نوشیدنی چنان که کلام همچون شعری زیبا جاری شود بین من و تو که آن سر نشسته ای در سکوتی پرهیاهو

ادامه